Witam

PostWysłany: Wto 3:04, 25 Mar 2014    Temat postu: Witam

np. [link widoczny dla zalogowanych] Słyszałaś może że skuteczność głodówki spada nawet o 50% jełsi mamy kontakt z żywnością chocby wzrokowy, nie mówiąc juz o dotykaniu, a ja przeciez musze gotowac dla rodziny nic ich nie obchodza moje głodówkowe fanaberie Zresztą ja jestem zwolenniczką pewnego cytatu, że najbardziej szkodliwe w życiu jest życie.
uid=6562764
Wtedy wyprostował mi się trzon macicy, bo był w przodozgięciu, ale bez żadnego krwawienia.
Co do włosów długich za łopatki - lepiej kupić 2 zmywacze koloru do włosów, dlatego że wtedy jest pewność że starczy zmywacza koloru do włosów

Wydaje mi się, że główny problem tkwi w psychice. [link widoczny dla zalogowanych] Spotykalam sie z nim jednak i musze powiedziec ze bylo milo.

a ja nieeee, skąd, przyszłam tak jak się umawialiśmy, było zaplanowane.... Witam. [link widoczny dla zalogowanych] on=com_content&amp ;task=view&id=801&Itemid=4 dziś jest mój 5 dzień.. do Chorowitka: [link widoczny dla zalogowanych]
Dekoloryzacja a nie rozjaśnianie. uczelnia , praca , znajmi dodatkowe kursy szkolenia tak chyba najprędzej trzeba szukać jak się chce znaleść cos wartościowego.. Odzywały się tak stopniowo. co zrobic by za kazdym razem sie fajnie skrecaly? Hmmm niestety nie moge ci pomoc, ale moze inaczej zatytuul topik? pozdrawiam serdecznie.. Nie jest to co prawda 2l, ale chyba wchodzi do niej ponad 1l.
Magda, szczerze Ci radzę abyś poszukała sobie jakiegoś dobrego psychiatrę.