Trzymajcie siÄ™ cieplutko

PostWysłany: Nie 4:06, 23 Mar 2014    Temat postu: Trzymajcie siÄ™ cieplutko

To takze zacytowalam z tej samej ksiazki jako jeden z przykladow wychodzenia z glodowki , [link widoczny dla zalogowanych] czy kąpanie sie w jeziorach przy świeżym przekłuciu... witaj
Ja mialam blyskawiczny porod (naturalny).

Pomocy od jakiegoś tygodnia drętwieją mi 3 palce lewej ręki od najmniejszego .Uczucie drętwienia promieniuje aż do łokcia co robic??? [link widoczny dla zalogowanych] A więc zabieg trwa bardzo krótko.

Jestem z tych co ich nosi po swiecie i robaki w pewnym miejscu nie daja zbyt dlugo posiedziec w jednym miejscu. Ale w szkole ktoś mnie nadepnął i wszystko wróciło do poprzedniego stanu, a nawet jeszcze gorzej. nie odpowiada się: A im mniej tym lepiej Stosujemy takie diety w druzynie zalecane przez lekarza prowadzącego nas i chłopaki nie nazekaja. [link widoczny dla zalogowanych]
Masz tam swoją rodzinę? duzo czytam, mam ksiązki o głodowkach i oczyszczaniu, chciałam po porstu by ktos na swoim przykładzie powiedział jak wygladała glodowka bez przygotowania, myslałam ze byłby inne przypadki dziewczn, nie tylko przykład z wysypka i poparzeniami, mam nadzieje ze mnie tez zle nie zrozumiałyscie uff 0,48 gdzie powyzej 0,3 awidnosc wysoka , igg tez spadlo do 101 um/ml wczesniej mialam 505,2. hehe ja sądzę , że te kobiety też cały dzień nie ganiają z tą torebką , więc może szkody nie są takie duże niech sobie każdy nosi , co lubi Mi pasuje Ja nie śpię od trzech miesięcy. Thomas_26 proponowałabym Tobie jednak zakup większego orbitreka, z cięższym kołem zamachowym i trochę innym mocowaniem, to co kilka postów wcześniej pisała jedna z Forumowiczek\ lepsze, droższe orbitreki posiadają mocowanie na obrzeżu kola zamachowego , te tańsze niestety w środku co sprawia że tańsze wyglądają jak rowerki stacjonarne tylko ze nie mają siedzenia\.
Kupiłam na wiosne sztruksowy płaszcz...
blondynkom ślicznie w różu i nie sądzę że osoba dojrzała emocjonalnie nie może nosić radosnych, pastelowych kolorów.
masaĹĽ rytmiczny
dziewczyny pomocyy!!
Acha lekarka mówiła, że mogę przyjść po kilku dniach na założenie opatrunku - na czym to polega czy to jakieś lekarstwo w tym będzie, czy to pomoże?