SprĂłbujcie dziewczyny w atelier na Wielickiej .

PostWysłany: ¦ro 19:50, 19 Mar 2014    Temat postu: SprĂłbujcie dziewczyny w atelier na Wielickiej .

Dzieci nie mam wiec dodatki mnie nie obchodza. [link widoczny dla zalogowanych] P.S.
zawsze sie tak robi, zeby ladnie sie ulozyla

to zaawansowana ciąza, bardzo widoczna i ładna. [link widoczny dla zalogowanych] Ale nie rozumiem tylko po co klinika może dawać komuś nadzieję na poród i w ciągu misiąca zarobić na kobiecie ok.

moja kolezanka na to chodzila, wyrzucila pieniądze w błoto, nic jej to nie dało, o przepraszam, cellulit jej sie powiekszył... sądząc po moich znajomych,którzy wyjechali z dwójka dzieci ok 7 lat temu i nie mają zamiaru wracać to żyje sie tam bardzo dobrze ha ha!!! congra--->tak, Powodzenia!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Moj oczywiscie nie sypia ze swoja. Hej ja od wielu lat nie plywalam ale jak zobaczylam Twoj topic to naszla mnie straszna ochota na windsurfing, chyba tez w lecie pojade na Hel a zaczynalam jak mialam 8 czy 10 lat w Juracie, plywalam 3 czy 4 sezony a potem przestalam, musze zaczac od nowa!!! Ja ćwiczę z hula hop już kilka tygodni i widzę, ze mój brzuch wygląda zdecydowanie lepiej. tak wyplucz w zwyklym, tez dzis bede plukac, powinno pomoc Kazdy odchudzony produkt ma zaledwie kilka kalorii wiec nawet jezeli zliczymy wszystko do kupy to uzbieraz sie kolo 2000- 3000 ... może się już nigdy nie pojawić Ponieważ tabletka ma taką kredową postać niektóre z nas mogą mieć i mają problem z jej aplikacją.
Cześć Juleczko
Maja świetne ciuchy!!
Musze wziac dzien wolny i isc do psychologa bo chyba nie wylecze sie z tego sama.
własnie wrociłam od siostry z urodzin taka rodzinna bibka i wiecie co mam kilka spostrzerzeń