Spodziewalam sie wiekszych efektow.

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Czw 1:50, 20 Mar 2014    Temat postu: Spodziewalam sie wiekszych efektow.

przyzwyczailam sie do codziennego brzuszkowania. [link widoczny dla zalogowanych] Były badania przeprowadzone.Ktoś robił głodówkę pewnej grupie ludzi.I właśnie doszli.do tego etapu(nie przeszli) ze.po glodowce wszyscy zwiazali.sie.z zawodami dotyczacymi jedzenia.
podejrzewał niewyleczoną depresję po moim poronieniu sprzed półtora roku ale zalecił prywatną wizytę u endokrynologa i badania USG.

katka2006 - ok, juz zrozumialam, dzieki! [link widoczny dla zalogowanych] Bo ja też NIE CHCĘ być GRUBASEM!!!

Chciałabym sie bliżej dowiedzieć jak ten zabieg wygląda, gdzie go można zrobić. tak ze strony wykonywania jest ktos kto moze tez ma taki problem jak ja????? Grapka - Wiesz może czy w Warszawie też stosują Ilizarowa? Al Pacino!!!i tylko on. [link widoczny dla zalogowanych]
moge przysiac to nie prowokacja a niewiem czy ich tego ucza w szkole, czy maja to wrodzone, ale skad ja to znam... Przede wszystkim nie inwazyjnie, płytka paznokciowa jest nie zniszczona, sama wiem, bo robiłam, ale jestem w ciąży i postanowiłam że zdejmę i nie mam wcale tragedii na paznokciach. dj tomcraft - loneliness To jest pojemnik z żelem, zakorkowany. Później gotowanie, sprzątanie. Doszedłem do wniosku ze poznać Kogoś w Internecie można przeglądając fora tematyczne płci przeciwnej i czasami tam coś pisząc
gdy juz mialam go w wiaderku plywajacego w wodzie jakosto donioslam do lazienki i wylalam do wanny widzialam jak plynal do kratki ale taki byl tlusty,ze nie przelecial do odplywu wzielam kreta taki srodek do udrazniania rur i zalalam gotujaca sie woda biedak troche przezyl pewnie ale po co wlazil do mojego domu i tak zakonczya sie moja przygoda z pajakiem.Tak sie ich strasznie boje ,ze przez tydzien nie otwieralam okien w domu wyobrazcie sobie jaki mialam zaduch!!!
biala kobieta to k***a.
Nie znam wloskiego i caly czas mi sie myli.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum IV Liceum Ogólnokształcące Strona Główna -> Witaj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)