Obserwacja trwała ok.

PostWysłany: Sob 1:00, 22 Mar 2014    Temat postu: Obserwacja trwaĹ‚a ok.

13.Jimmy Eat World - Hear You Me (May Angels Lead You In) [link widoczny dla zalogowanych] Kiedy poszłam do łazienki to okazało się, że cała jestem czerwona poza twarzą i dekoltem (nogi były całe czerwone, ale im wyżej tym zmiany mniejsze). A część tłuszczu i białka z czasem powoli będę zastępować większą ilością warzyw, później owoców.
weszło całe 2 litry (zmiesciłoby sie i wiecej), potem- przewroty, wstrzasy, wygibasy a pęd do wc- dopiero po jakichś 5-7 minutach..
Męczyłam się z wrastającym paznokciem...
PrzecieĹĽ nie ma reguly, ĹĽe kaĹĽdy czterdziestolatek woli blondynki a nie brunetki, lub dwudziestki a nie trzydziestki .

kolor mialam sciagany ok 4h [link widoczny dla zalogowanych] Jesli macie dosiwadczenie, doradzcie prosze

Omega-3 przyśpieszają spalanie pokładów tłuszczu nagromadzonych latami. Rozumiem że ludzie sie ich boją, aczkolwiek ten strach jest nieuzasadniony. Czytam wasze komentarze i wciąż nie mogę się zdecydować. Rozmawiałam z moją dr ale powiedziała abym nic nie brała. wiem trochu to dziwne [link widoczny dla zalogowanych]
Do tej pory lekarze radzili spokój i badania kontrolne. ᠋᠋ przerosłe, czyli wypukłe i pofałdowane. Nie tylko zmniejszył się cellulit, ale także straciłam parę cm w udach łodygi selera hymm... Tak generalnie we Wloszech trzeba byc bardzo upartym jak sie chce do czegos dojsc.
za bardziej wiarygodne uwazam opinie lekarzy, dietetykow i doswiadczenia wlasne oraz innych, ktore jednoznacznie swiadcza, ze dieta norweska jest szkodliwa..
Candydoza to nastepny problem ale tu lewatywa nie pomoze zbytnio.
Bo jesli bedziecie musialy dluzej zajmowac sie maluchami i nie bedziecie mialy pomyslu, co z nimi poczac, to moze sie to na was zemscic.