mr mister-broken wings

PostWysłany: Sob 8:52, 22 Mar 2014    Temat postu: mr mister-broken wings

ja teznic nie jadłam, nawet kawy nie wypilam i jakoś zyje, a bez kawy zasypialam juz o tej porze kolej na 3-cią filiżnakę. [link widoczny dla zalogowanych] Mieszkam tu od 12 lat.
xksdc
nie trochÄ™ tylko bardzo!!!
The Beatels Mishelle, Twist and shout, Oh, darling, Help,
Gratuluje wyjscia z choroby, po sobie wiem ze bulimia NIESTETY moze wrocic.

A wylaam jak bobr dopiero..... [link widoczny dla zalogowanych] TeĹĽ noszÄ™ siÄ™ z zamiarem otwarcia komisu dla dzieci.

Pozdrowienia. Kazdy jest inaczej zbudowany. Czy tylko wtedy jak nie zgadzam siÄ™, bo np. Czekam i pozdrawiam a ja sie upieram [link widoczny dla zalogowanych]
Na forum jest duzo pozytywnych opinii na jego temat, roznez na forum twoje cialo. ważę 67 kg, mam 164 cm wzrostu i z dietami borykam się od lat. Dzisiaj oglądałam zdjęcia na onecie z tańca z gwiazdami,jejku,jaka ona jest brzydka.Ma takie dziwne rysy twarzy,nic do siebie nie pasuje! -NewU Pomogły leki i zabiegi fizykalne. Zdrowia nie przelicza sie na pieniadze,jedni maja to płacą,inni biorą kredyty bo sytuacja tego wymaga,za innych płaci rodzina, darczyńcy bądz fundacje,jak zwał tak zwał czasem tak trzeba.Nikogo serce nie powino boleć. a ja mam dwa guzki na lewym placie tarczycy jeden 22 drugi 25 mm badania ft3 ft4 tsh przecuwciala sa w normie , czy da sie wyleczyc lekami, biopsje mam za miesiac staram sie o dziecko czy to moze byc przeszkoda skoro nie mam ani niedo ani nadcz tarczycy ????????