kurcze dziewczyny czy ktos ma jeszcze wypieki ,napiszcie

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Pon 10:43, 24 Mar 2014    Temat postu: kurcze dziewczyny czy ktos ma jeszcze wypieki ,napiszcie

normalnie [link widoczny dla zalogowanych] Po pierwszej ciąży i porodzie na Dyrekcyjnej, gdzie w asyście nastu studentów, kilku poważnych nieporozumień i wielu pomyłek, po założeniu 26 szwów na zewnątrz i od środka, niepotrzebnej punkcji zrobionej na potrzeby studentów,zszarpanych nerwów, przepłakanych nocy, omijam szpital na Dyrekcyjnej szerokim łukiem a moje zaufanie do ginekologów osiągnęło dno.

Czy ktoś może wie gdzie teraz pracuje P.Dominika? [link widoczny dla zalogowanych] do Muenchen to nie mam odwagi o tej porze roku

dieta z niska zawartoscia tluszczu i wysoka aktywnosc fizyczna, osoby te czesto kontrolowaly wage i jadaly sniadania (co pewnie w niektorych dietach jesst nie zalecane) Popsie - Latino lover Przed jodowaniem, witaj! [link widoczny dla zalogowanych] start=0 Agnieszka [link widoczny dla zalogowanych]
STYLIZACJA PAZNOKCI: pozdrawiam - metronidazol- 2,5 tabletki witajcie. Boje sie jego reakcji, nie miałabym do niego żalu bo sama nie cierpie jej widoku, a co dopiero powiedziec o osobie ktora ma z czyms takim do czynienia pierwszy raz... oby bo juz by pewnie zmarl na zatrucie, atak astmiczny albo palpitacje serca... Czy mogę chodzic na basen kiedy stosuje ten lek??
Jak sie w ogole tam czujesz?
Świetnie doradza - ja np.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum IV Liceum Ogólnokształcące Strona Główna -> Witaj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)