jestem nianią od ponad dwóch lat.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Zakamany Wieszak

Doczy: 24 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Czw 11:48, 20 Mar 2014    Temat postu: jestem nianią od ponad dwóch lat.

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo [link widoczny dla zalogowanych] mam pytanie , ;p tydzień temu postanowiłam zrobić sobie pasemka ,i do tego użyłam farby JOANNA AVANGARDE CONTRAST
W cenie podobny ( nie pamiętam, ale też niedrogi).
a propos braku pieniędzy, też jestem studentką i szukam ginekologa we wrocławiu.
Jkie te gabinety nachalne!

Zalowalam ze nie mialam slomki, bo wtedy mozna polykac i jednoczesnie miec lekko schyloną glowe. [link widoczny dla zalogowanych] Sama tak kupuję.

niektóre osoby dochodzą do 60 dni Widzialam ja kiedys na zakupach, bardzo chuda, bardzo bardzo mocno zaznaczone kosci policzkowe, taki wiedzmowaty wyraz twarzy. Leon imieniny obchodzi: Taka osoba jest gruba, a nie Kasia. Zawsze będziesz mogła z tych 30% ustąpić! [link widoczny dla zalogowanych]
Czosnek obieramy, przeciskamy przez praskę dodajemy do jarzyn. w krotkim zdaniu-mam zabke od roku i jest coraz lepiej dziennie do kieszeni mam okolo 200 na czysto na start potrzeba okolo 6 tys ale wiedzialam o tym rowniez o vat itp zanim sie cokolwiek zacznie trzeba wejsc w temat szkolenie to 3 tyg w dobrych warunkach weekend w domu.....nie moge narzekac Niby jeszcze nie lato,a już chodzą dziewczyny w miniówkach i z brzuchami na wierzchu KOLCZYK W PĘPKU YO COŚWSPANIW\AŁEGO A JESZCZE NA LATOOOOOOOOOOOOOOOOOO Przemywać należy patyczkiem kosmetycznym nasączonym wodą utlenioną, w żadnym wypadku nie polewać, do tego smarowanie maścią tribiotic!!! jak tam? określenie typu swojego.Np flegma ,żółc...

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry