ja na Twoim miejscu bym pocieniowałam, ciężko mi powiedzi

PostWys³any: Nie 0:54, 23 Mar 2014    Temat postu: ja na Twoim miejscu bym pocieniowaÅ‚am, ciężko mi powiedzi

Witam. [link widoczny dla zalogowanych] Poszukuję piosenki \don`t you wake me up\ śpiewanej przez Mimi Zupa jest pyszna!
ma rzeczywiscie za duza glowe i twarz w porownaniu do ciala.
wazne 5 kilo na wadze mniej.
1.
Szczerze uważam, że Foremniak ma o wiele lepszą figurę od Kręglickiej, obie mają długie nogi, ale Foremniak ma zgrabniejsze.

dobrze siÄ™ czujecie??????????? [link widoczny dla zalogowanych] Ja szukam ciÄ…gle kogoÅ›, ale przez internet i nie idzie mi to Å‚atwo.

Makijaz do zdjęc musi być mocniejszy.Dlatego najlepszym rozwiazaniem jest zrobiebienie zdjec nie w dniu slubu.To sa dwa rózne makijaze Dzień po wizycie byłam pop[rawiać fryzurę gdzie indziej, a i tak nie wyglądałam zbyt dobrze, bo fryzjerka z Cleopatry \wygryzła\ mi dziure, której nie dało się ukryć, bo musiałabym ściąć włosy na bardzo krótko. Wciąż potrafię docenić piękno wewnętrzne i mogę pomóc jak już mówiłem! Jejku , to forum istnieje już 3 lata ... W końcu poszłam do ginekologa. [link widoczny dla zalogowanych]
Lekarz opowiadał mi kiedyś że przychodzą takie osoby podobnego wzrostu i mówią że chcą się wydłużać to lekarze każą udać im się do lekarza ale tego od głowy. Ps Dzis snilo mi sie, ze jem arbuza, oby jak najmniej takich snow brązowy... Amelina to inaczej niż u mnie bo ja tabletki stosuje od ponad 18 lat-z małymi przerwami i uedna dłuzszą i nic mi sie po nich nie dzieje, Do ginekologa chodze co 3 m-ce. Napiszcie prosze swoje opinie. Inna sprawa że jeśli ma się 18l i 5 kg nadwagi to głupota jest brać coś takiego a tak się działo i laski bez kontroli zatruwały się ale to już kategoria bezmózgowie a w takim przypadku to i aspiryna potrafi zaszkodzić............ martaaaaaa!!!!!!!!!
To tak samo jak z innymi lekami.