A cenowo wychodzi tak:

PostWysłany: Czw 6:26, 27 Mar 2014    Temat postu: A cenowo wychodzi tak:

fenomen budzikowy tez znam po prostu palce bezwladne,no i nie da sie nacisnac brzdegajacego budzika. [link widoczny dla zalogowanych] W hiperprolaktynemi o podłożu stresogennym czesto działa .
make up, prostowanie włosów, itp.
ja czesto kupuje zestawy do frenchu i takie do zdobienia pazurkow z cienkimi pedzelkami, pazury mam pomalowane non stop!
nie mam pojecia - zobaczymy my tutaj dalej pieczemy i gotujemy wiec polecam moje ciasto z owocami sezonowymi ale ktoras by musiala skopiowac ...........dzisiaj zapowiada sie ladnie na sobote maz szykuje jakies plany zeby dzieci u tesciowej zostawic i chce wyskoczyc na jakies zakupy do Czech ale ja sie zastanawiam bo musze na urlop oszczedzac i szkoda dnia tak bez dzieci?
Witaj.
z tym że modzelewska jest współodpowiedzialna zatrudnia lekarzy pobiera 50 lub 60% zysku z zabiegów więc ponosi odpowiedzialnośc za swoich pracowników,co do ggg troch e przesadzasz nie bede nikogo bronić ale to co wypisujesz pod adresem osoby której nie znasz jest poniżej pasa ty też nie udowodniłaś swojej wiarygodnosci więc nie sraj na cudzą wycieraczke.

większość z tych tanioch to lipa!!! [link widoczny dla zalogowanych] Jezlei hcodzi o glowke to kupilam ja w polsce w sklepie internetowymwww.prospectus.pl za 135 zl + statyw za 30zl , wlosy ma prawdziwe,tylko ,ze byla to jedna z najtanszych i polowa z nich byla tak zniszczona,ze musialam od razu obciac ,bo nic sie nie dalo z nimi zrobic.

trzymam kciuki i czekam na wspaniałe nowiny!! Jak mi zrobili lewatywę, to się k**wa chyba z 8 razy musiałam wracać do kibla, tak mnie goniło. Szwy mnie łaskoczą. kobieta z rozm 36 to nie wieszak.Moja kochna ma ten rozmiar jest b sexowna i pociaga mnie to bardzo,ze jest taka szczupla świetny pomysł, aczkolwiek chyba nas jest za mało.. [link widoczny dla zalogowanych]
W refrenie powtarza się fraza Przez 20 lat państwo żeruje na mnie i na moich składkach a te 3 dni w szpitalu a nie prywatnej klinice to nie tragedia-nie przesadzajmy. A musisz zaraz sie zwalniac , wez moze bezolatny urlop na pol roku i poejedz poszukac szczescia w swiecie. z praca dla opiekunek jest ciężko. Polecam. po takim czasie to chyba guz na guzie gdzie sie da. ponad pol roku temu, na jedynkach od wewn strony, bo tam mi sie kamien zbieral,Do dzisiaj go nie mam ale zanaczam,ze malo pije herbaty i kawy tzn codziennie ,ale bardziej stawiam na soki, wode mineralna no i szczotkuje elektryczna szczoteczka, ktora jest rewelacyjan ana usuwanie osadu wlasnie stamtad.