2virgo...------- niestety podajesz tylko dwie liczby wyrwane

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Czw 21:49, 20 Mar 2014    Temat postu: 2virgo...------- niestety podajesz tylko dwie liczby wyrwane

Ja miałam wstrzyknięty 1 ml Restylane i to prawie cały w górną wargę, bo dolną mam w miarę pełną... [link widoczny dla zalogowanych] Wtedy powoli pozbędziesz się tych na dole najbardziej zniszczonych. U nas też bywa nerwowo, dzieciak ma wymagania, ubierać się chce modnie, telefony i te sprawy to konieczność.
do dzisiaj sie z tego smiejemy ze hej
Miałam podobną sytuacje.

pozatym mozesz cos zyskac i co Ci szkodzi sprobowac??? [link widoczny dla zalogowanych] także nie ma co sie załamywać jednak da się wygrać

Hepp już spieszę z odpowiedziami: Chetnie bym Ci jakos pomogla ale jak widzisz sama jeszcze nie znalazlam dobrego sposobu na jej zdobycie. przed chwilą byłam na wadze i jest jakieś 0,5 kg mniej od wczoraj ale chyba to skutek odwodnienia bo dużo pije i chodze siku może odwiedzi te stronę i napisze cos jak otworzyć komis z art dziecięcymi ktoś kto sie na tym zna Powodem była patologiczna zazdrość męża i w kosekwencji znęcanie psychiczne. [link widoczny dla zalogowanych]
Trzymajcie się przyszłe mamy! Pozdrawiam Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .• ciało traktuje dany kolczyk jak inne obce ciało znajdujące się w nim i potrzebuje troche czasu by je zaakceptować, tak samo nasze ciało potrzebuje troche czasu by zaakceptować te druty i cały aparat. Sama już nie wiem. WITAM PONOWNIE WŁASNIE WCZORAJ BYŁAM U SPECJALISTY MAM ZROBIĆ SOBIE SCYNTOGRAFIE TARCZYCY PO BADANIU OKAŻE SIĘ CZY MOGĘ BRAĆ JOD RADIOAKTYWNY MOŻE OBEJDZIE SIE BEZ OPERACJI ZOBACZYMY ZAWSZE TO LEPSZE NIZĆ CIĘCIE I PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDĘ SIE BAŁA O STRUNY GLOSOWE Dziewczyny z Lobby Małobiuściastych (sic!) się skarżą, że nie mogą kupić ciuchów, bo jak coś jest dobre w talii to w biuście za małe - to przecież jakaś paranoja!
sorry za bledy ale ja ztego slynee..buziole zakrecone laseczki ;* jak chcecie to pisajce na emaila ;* m-lodusia@o2.pl
Sama takie mam i to chyba najbardziej naturalna metoda utwardzania i przedłużania paznokci.
oszczędna --> jak to robisz 4 serie?
nie mówiąc o mechaceniu.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum IV Liceum Oglnoksztacce Strona Gwna -> Witaj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo